Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 04 Slider 05

VITAJTE v centre na chudnutie

Ponúkame jedinečný program redukcie vnútrobrušného (viscerálneho) tuku pod lekárskym dohľadom.

Info o diéte:
- jediná diéta schválená Úradom verejného zdravotníctva SR,
- bezpečná a zdraviu prospešná vyskúšaná tisíckami spokojných klientov,
- na rozdiel od iných dietologických stráv Protissimo výborne chutí - overené,
- prebieha pod lekárskym dohľadom v špecializovaných centrách,
- garantovaná originalita, bezpečnosť, neškodnosť.

Diéte predchádza meranie na špičkovom zdravotníckom prístroji IN BODY, podľa ktorého presne vieme nasadiť túto špeciálnu diétu (viď info o IN BODY nižšie). Protissimo je hyperproteínová uzdravujúca diéta, pri ktorej sa rozpúšťa najmä viscerálny tuk (vnútrobrušný, vnútroorgánový tuk). Viscerálny tuk je príčinou mnohých zdravotných problémov (rakovina, vysoký krvný tlak, cukrovka, cholesterol, embólia, stukovatenie orgánov, a ďalších závažných ochorení...).

Pri diéte Protissimo sa prísunom dostatočného množstva kvalitných bielkovín za súčasnej redukcie cukrov a tukov navodí špeciálny metabolický stav, tzv. ketóza, pri ktorej je svalstvo 100% chránené vysokohodnotnými proteínmi a organizmus je prinútený spaľovať viscerálny (vnútrobrušný) tuk, aby získal energiu. S rýchlym úbytkom tohto nebezpečného tuku sa regeneruje aj zdravotný stav a upravujú sa mnohé parametre (normalizuje sa KT, krvný cukor, znižuje sa cholesterol atď.).

Človek sa cíti výborne, netrpí depresiami, je plný energie a okrem úpravy hmotnosti začne vnímať aj celkové zlepšenie kvality svojho života.
Diéta Protissimo udržuje metabolizmus v neustálom chode, takže prechod na normálnu stravu nespôsobuje žiadne problémy.
Diéta PROTISSIMO je jedinou diétou, ktorá je schválená Úradom verejného zdravotníctva SR a prebieha pod lekárskym dohľadom v špecializovaných centrách. Špeciálna strava PROTISSIMO sa pripravuje vo Francúzsku a v Kanade v laboratóriách Bariatrix svetového lídra na poli proteínových diét.
Garantuje sa originalita, kvalita, bezpečnosť a neškodnosť. Obsahuje vysokohodnotné bielkoviny rastlinného a aj živočíšneho pôvodu, ktoré rýchlo zasýtia a dodajú energiu.

Copyright © 2014 MedicaDiet.sk